BADRUMSSKÅP med spegel, IKEA.

BADRUMSSKÅP med spegel, IKEA.
3289388. BADRUMSSKÅP med spegel, IKEA.

Vitlaminerade skivor, front i plast med rund spegel
Mått ca 45 x 45 x 15 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 45 x 45 x 15 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 747