SOFFA, tyg, 1900-talets slut.

328842. SOFFA, tyg, 1900-talets slut.

Klädd i grönt tyg med dekor av fåglar och blomster. Tresits med lösa sittdynor. Medföljande kudde.
Längd ca 220 cm.
Sitthöjd 40 cm.

Bruksslitage, smärre skador på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 220 cm.
Sitthöjd 40 cm.

Antal besök: 748