SPECERIUPPSATS, för vägg, Reda, LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800-tal, MJÖLKKRUKA, plåt.

32884. SPECERIUPPSATS, för vägg, Reda, LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800-tal, MJÖLKKRUKA, plåt.

Höjd ca 19-47 cm.

Ljusstakar med skador. Uppsats med enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19-47 cm.

Antal besök: 1 265