STRYKJÄRN, gjutjärn, dekor i form av drake, 1800-tal.

328801. STRYKJÄRN, gjutjärn, dekor i form av drake, 1800-tal.

Längd 32, bredd 10, höjd 24 cm.

Bruksslitage samt rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt rost.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 024