STOLAR 6 st, "Delfy", Design Gino Carollo, Ciacci Kreaty, Italien. 2000-tal.

328796. STOLAR 6 st, "Delfy", Design Gino Carollo, Ciacci Kreaty, Italien. 2000-tal.

Plast samt metall, gröna. Stapelbara.

Bruksslitage, repor, märken. Ställvis rostanlupna på undersida. Golvskydd saknas delvis.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 455