SOFFA samt FÅTÖLJ, "Dropp", Design Claesson Koivisto Rune, Skandiform, 2000-tal.

328788. SOFFA samt FÅTÖLJ, "Dropp", Design Claesson Koivisto Rune, Skandiform, 2000-tal.

Textilklädsel. Underrede i metall. Soffans längd 137 cm.

Olika färg på soffan och fåtöljen. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 801