UNO VALLMAN. akvarell. Sign o daterad 1943.

328775. UNO VALLMAN. akvarell. Sign o daterad 1943.

Signerad, daterad samt dedikation. Bildyta 62 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Uno Vallman (1913–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Uno Vallman (1913–2004)

Antal besök: 1 164