ERIK HAST. Motiv från Sofiero, olja på duk, signerad E. Hast 1929.

328766. ERIK HAST. Motiv från Sofiero, olja på duk, signerad E. Hast 1929.

47 x 69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 69 cm.

Antal besök: 2 071