TOMTE, keramik, Gräfenroda, Tyskland, 1900-tal.

328756. TOMTE, keramik, Gräfenroda, Tyskland, 1900-tal.

Stämplad VEB TERRA Gräfenroda.
Höjd 66 cm.

Glasyrdefekter, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm.

Glasyrdefekter, smärre nagg.

Antal besök: 14 683