Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
VILGOT LUNDGREN. Gård med kor, olja på duk, signerad V. Lundgren.
328753. VILGOT LUNDGREN. Gård med kor, olja på duk, signerad V. Lundgren.
24 x 32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
24 x 32 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
2 478