PUDERDOSA, silver, Österrike/Ungern, 1920-tal.

32867. PUDERDOSA, silver, Österrike/Ungern, 1920-tal.

9x10 cm.

Bruksslitage, inristat nr på insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

9x10 cm.

Antal besök: 941