SNURRFÅTÖLJ, svart skinn, Verkstads AB Lindqvist, 1960-tal.

328661. SNURRFÅTÖLJ, svart skinn, Verkstads AB Lindqvist, 1960-tal.

På fyrdelad metallfot. Lös sittdyna. Märkt undertill.
Sitthöjd 41 cm.
Rygghöjd ca 80 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 41 cm.
Rygghöjd ca 80 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 993