ELMA OIJENS. Skulptur, lergods, signerad.

328647. ELMA OIJENS. Skulptur, lergods, signerad.

Ansikte
Höjd inklusive sockel 27cm.

Nagg, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ansikte
Höjd inklusive sockel 27cm.

Nagg, åldersslitage.

Antal besök: 2 520