Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Möbler
Fåtöljer & Stolar
FOTPALL, Bröderna Andersson, 1900-talets tredje kvartal.
328622. FOTPALL, Bröderna Andersson, 1900-talets tredje kvartal.
Höjd 41 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 41 cm.
Bruksslitage.
Växjö Auktionskammare
466