KALK, silver, C G Hallberg, Stockholm,1800-tal.

328610. KALK, silver, C G Hallberg, Stockholm,1800-tal.

Höjd 33cm.
Vikt med fyllning 1400 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33cm.
Vikt med fyllning 1400 gram.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 196