328606. SITTMÖBEL MED LÅDA, telefonmöbel, mahogny, rokokostil.
Möbel med en sittplats och förvaringslåda
Klädsel i rosa velour
Krön med skuren dekor
Rygghöjd 87 cm
Längd 94 cm.
Bruksskick
Stomme med slitage, repor, märken och avslag
Låda saknar nyckel.