SITTMÖBEL MED LÅDA, telefonmöbel, mahogny, rokokostil.

328606. SITTMÖBEL MED LÅDA, telefonmöbel, mahogny, rokokostil.

Möbel med en sittplats och förvaringslåda
Klädsel i rosa velour
Krön med skuren dekor
Rygghöjd 87 cm
Längd 94 cm.

Bruksskick
Stomme med slitage, repor, märken och avslag
Låda saknar nyckel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel i rosa velour
Krön med skuren dekor
Rygghöjd 87 cm
Längd 94 cm.

Bruksskick
Låda saknar nyckel.

Antal besök: 4 076