MATSALSMÖBEL, 5 delar, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt.

328589. MATSALSMÖBEL, 5 delar, Bertil Fridhagen, Bodafors, 1900-talets mitt.

Valnöt.
Stolar rygghöjd 83 cm.
Bord höjd 73 cm, diameter 113 cm.
2 iläggsskivor bredd 54,5 cm vardera.

Torkad stoppning, repor på iläggsskivorna, någon repa på bordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Valnöt.
Stolar rygghöjd 83 cm.

Antal besök: 714