STOLAR i rokoko-stil, ett par, 1900-tal.

328579. STOLAR i rokoko-stil, ett par, 1900-tal.

Genombrutet krön med roccailer
Möbelspikad stoppad sits
Klädsel med dekor av buketter
Rygghöjd 81 cm.

Bruksskick
Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Möbelspikad stoppad sits
Klädsel med dekor av buketter
Rygghöjd 81 cm.

Bruksskick
Repor och märken.

Antal besök: 1 059