BYRÅ, engelsk stil, 8 lådor, 1900-tal.

328561. BYRÅ, engelsk stil, 8 lådor, 1900-tal.

Idegran, metallbeslag, 4 mindre, 4 större lådor. Höjd 78, längd 42, bredd 42 cm.

Slitage, repor, märken, en listskada på lådfront.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 751