Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
STÖVELKNEKT i form av kräfta. Järn, England. 1900-talets andra hälft.
328531. STÖVELKNEKT i form av kräfta. Järn, England. 1900-talets andra hälft.
Längd ca 28 cm.
Yt- och bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 28 cm.
Yt- och bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
3 333