SOFFA, "Slice", design Jens-Juul Eilersen, Eilersen, 2000-tal.

328513. SOFFA, "Slice", design Jens-Juul Eilersen, Eilersen, 2000-tal.

Längd 220.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 220.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 4 417