SÖREN EDSBERG. kompostition, olja på duk, signerad.

328500. SÖREN EDSBERG. kompostition, olja på duk, signerad.

ca 79 x 69 cm.

Smärre tryckmärken och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 79 x 69 cm.

Antal besök: 3 074