ERNST BILLGREN. "Hjort", färglitografi, signerad och numrerad 305/330.

328481. ERNST BILLGREN. "Hjort", färglitografi, signerad och numrerad 305/330.

Tryckt hos Lindströms, Solna. Motivyta ca 25,5 x 33 cm.

Oramad.

Ernst Billgren (Född 1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad.

Ernst Billgren (Född 1957)

Antal besök: 1 617