HATTAR med HATTASKAR, 3 st, 1900-talets första hälft.

328450. HATTAR med HATTASKAR, 3 st, 1900-talets första hälft.

Hög hatt, märkt Hat manufactory London extra quality. Innermått ca 54 cm. Ask märkt English Manufacture of hats Best London deposed.
Hög hatt, märkt Superior Quality Best London. Innermått ca 54 cm. Ask omärkt.
Hög hatt, märkt Quality´s London. Innermått ca 54 cm. Ask märkt Nils Bergman Hattfabrik Kristianstad.

Askar med skador, slitage, revor.
Hattar med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hattar med bruksslitage.

Antal besök: 3 737