MOPED, Puch Florida, 1960-tal.

3284444. MOPED, Puch Florida, 1960-tal.

Modellnummer vov 1460
3 växlad
Motor går runt med kompression
Hjälm med följer.

Kompletterad, fint bruksskick, smärre repor, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Månadsauktion februari

Gör en kostnadsfri värdering!

Modellnummer vov 1460
3 växlad
Hjälm med följer.

Tema

Månadsauktion februari

Antal besök: 6 113