Kepi i vinrött tyg. Wigéns created in Sweden. Keps i blå/svart rutigt tyg. Made in Italy, XL.
Keps i brun/oranget tyg. Angela & William New York. Size L.
Hatt i Grått/svart hundtands tyg. Failsworth Old bond street London. 59.
Hatt i gråmelaerat tyg. Dunn& Co, handwoven Harris tweed. 59.
Hatt i gråtttyg. Perlmans, made in Britain. 100% wool. 59.
Hatt i svart/grönt hundtands tyg Failsworth London. 59.
Hatt i brun/svart hundtands tyg, Top Design. 59.
Bruksskick.
Någon hatt med smutsigt foder.
Bruksskick.