THERESIA SANDSTRÖM. Skogslandskap med sjö, olja på duk, signerad 1914.

328403. THERESIA SANDSTRÖM. Skogslandskap med sjö, olja på duk, signerad 1914.

65 x 105 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 105 cm.

Antal besök: 979