SIGNIERT J. KURZMANN. Stilleben i shabby stil/lantlig stil inramad.

328390. SIGNIERT J. KURZMANN. Stilleben i shabby stil/lantlig stil inramad.

Olja på duk, samtida, signerad nedre vänster, högkvalitativ inramning. Mått ca. Ram 47,5 x 57,5 cm, målning 40 x 50 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

Antal besök: 973