Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
NILS ERIC GUNNAR NILSSON. "Mot Kronborg", olja på duk, signerad NEG Nilsson.
328380. NILS ERIC GUNNAR NILSSON. "Mot Kronborg", olja på duk, signerad NEG Nilsson.
46 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 568