STOLAR, ett par, björk, empir, 1800-tal.
328367. STOLAR, ett par, björk, empir, 1800-tal.
Stoppad, tygklädd sits.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Stoppad, tygklädd sits.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
856