MODELLBILAR, bl.a. Lesney.

MODELLBILAR, bl.a. Lesney.
328325. MODELLBILAR, bl.a. Lesney.

Plast och metall.

Slitage, skador, ej helt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plast och metall.

Antal besök: 1 035