LJUSSTAKE, tenn, troligen Italien, 1700/1800-tal.

328259. LJUSSTAKE, tenn, troligen Italien, 1700/1800-tal.

Stämplad.
Höjd ca. 24 cm.

Slitage, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad.
Höjd ca. 24 cm.

Slitage, slagmärken.

Antal besök: 978