TAKLAMPA i form av omarbetad trumma, 1900-talets första hälft.

328254. TAKLAMPA i form av omarbetad trumma, 1900-talets första hälft.

Tre ljusarmar, två ljuspunkter.
Diameter på trumma ca 35,5 cm.

Omarbetar trumma, slitage, fläckar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 455