Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
PETER NILSSON. Ovädershimmel. Akvarell, signerad och daterad -86.
328250. PETER NILSSON. Ovädershimmel. Akvarell, signerad och daterad -86.
25 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 35 cm.
Ej examinerad ur ram.
892