LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Johan Petter Fagerström, Kalmar 1824.

32825. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, Johan Petter Fagerström, Kalmar 1824.

Fyrkantig fotplatta med palmettbård, höjd ca 24 cm.

Skador, lagningar. Möjligen kompletterade ljuspipor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 954