Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
BENGT HEDBERG. "Poppel i Grenna 1913", olja på papp, signerad.
328226. BENGT HEDBERG. "Poppel i Grenna 1913", olja på papp, signerad.
47 x 27 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 27 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
1 638