BENGT HEDBERG. "Poppel i Grenna 1913", olja på papp, signerad.

328226. BENGT HEDBERG. "Poppel i Grenna 1913", olja på papp, signerad.

47 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 27 cm.

Antal besök: 1 823