BORD, Alsterbro möbler AB, 1900-tal.

328225. BORD, Alsterbro möbler AB, 1900-tal.

Märkt: Original, Alsterbro möbler AB.
Längd: 121,5, Bredd: 76,5, Höjd: 60 cm.

MIndre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

MIndre bruksslitage.

Antal besök: 10 826