MATSALSMÖBEL, 14 delar, bondrokokostil, 1900-tal.

328221. MATSALSMÖBEL, 14 delar, bondrokokostil, 1900-tal.

12 stolar, rygghöjd 101 cm.
Matbord, höjd 73,5 cm, diameter 115 cm. 2 iläggsskivor à 115 x 50 cm vardera.
Ovalt bord, längd 80 cm, bredd 58 cm, cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 stolar, rygghöjd 101 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 151