MATSERVIS, 58 delar, keramik, "Arista" Rörstrand, 1960-tal.

328196. MATSERVIS, 58 delar, keramik, "Arista" Rörstrand, 1960-tal.

12 Förrättstallrikar
12 Tallrikar
12 Djupa Tallrikar
12 Assietter
2 Karotter
6 Uppläggningsfat
Kanna
Såsskål.

Mindre bruksslitage.
1 Karrot samt 1 Uppläggningsfat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 Förrättstallrikar
12 Tallrikar
12 Djupa Tallrikar
12 Assietter
2 Karotter
6 Uppläggningsfat
Kanna
Såsskål.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 9 821