12 Förrättstallrikar 12 Tallrikar 12 Djupa Tallrikar 12 Assietter 2 Karotter 6 Uppläggningsfat Kanna Såsskål.
Mindre bruksslitage. 1 Karrot samt 1 Uppläggningsfat med nagg.