DUK och 2 LÄNGDER, linne, broderat, 1900-tal.

328192. DUK och 2 LÄNGDER, linne, broderat, 1900-tal.

Vit linneduk, broderi, hålsöm, 240x140 cm.
2 längder oblekt linne med broderi, hålsöm fransar, 200x68 cm, exklusive fransar.

Visst slitage, någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage, någon fläck.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 165