KONSTGLAS, 6 delar, kristall, Orrefors samt Christineholm Cristall, 1900-tal.

328188. KONSTGLAS, 6 delar, kristall, Orrefors samt Christineholm Cristall, 1900-tal.

2 Ljusstakar, Orrefors
Skål på fot
Vas
Vas, Gullaskruf, Edenfalk, signatur
Skål, Christine Holm Cristall
Höjder mellan: 9 - 22,5 cm.

Mindre bruksslitage.
Vas, Gullasruf med repig botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 Ljusstakar, Orrefors
Skål på fot
Vas
Skål, Christine Holm Cristall
Höjder mellan: 9 - 22,5 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 3 080