BORDSPENDYL, Karl Johan, Blombergs Stockholm, 1800-tal.

32816. BORDSPENDYL, Karl Johan, Blombergs Stockholm, 1800-tal.

Nyckel och pendel finns, höjd ca 28 cm.

Slitage, skador, dekordelar saknas, bakstycke saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 010