Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Allmoge
MÄTSTICKOR och VÅG, 1800/1900-tal.
32811. MÄTSTICKOR och VÅG, 1800/1900-tal.
Bl.a. Skjutmått, England.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bl.a. Skjutmått, England.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
829