328022. KAMEROR, 3 st, Nikon F60 hus, Minolta, Samsung, 1900-tal.
Nikon F60 hus, analog, drivs på itiumbatterier, medföljande bruksanvisning , kamerahuslock samt original kartong.
Minolta AF-tele super, medföljande kamerafodral.
Samsung AF Slim Dual.
Ej funktionstestade, ej genomgånget, bruksslitage.