KAMEROR, 3 st, Nikon F60 hus, Minolta, Samsung, 1900-tal.

328022. KAMEROR, 3 st, Nikon F60 hus, Minolta, Samsung, 1900-tal.

Nikon F60 hus, analog, drivs på itiumbatterier, medföljande bruksanvisning , kamerahuslock samt original kartong.
Minolta AF-tele super, medföljande kamerafodral.
Samsung AF Slim Dual.

Ej funktionstestade, ej genomgånget, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samsung AF Slim Dual.

Antal besök: 1 257