POLAROIDKAMERA, Supercolor, 670AF, 1900-tal.

327995. POLAROIDKAMERA, Supercolor, 670AF, 1900-tal.

Polaroidkamera supercolor 670AF, med följande bruksanvisning.

Ej funktionstestad, ej genomgånget, bruksslitage. Medföljande film i kameran.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 845