BARSKÅP, 1900-tal.

BARSKÅP, 1900-tal.
327981. BARSKÅP, 1900-tal.

Längd 63, bredd 63, höjd 57 cm. Barskål på hjul med intarsiadekor.

Slitage, stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
327981. BARSKÅP, 1900-tal.

Slitage, stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 484