Zeiess Ikon Ikomatic A , 1960-tal, medföljande ljusmätare.
Voigtländer perkeo II, medföljande objektiv filter.
Baldamatic II.
Reporter.
Stölma Auto.
Agfa.
Kodak No 120.
Medföljer kamerafodral till varje kamera och diverse tillbehör.
Ej funktionstestade, ej genomgånget, bruksslitage.
Baldamatic II.
Reporter.
Stölma Auto.
Agfa.
Kodak No 120.