PORTMONNÄ samt PLÅNBOK, skinn/läder, Tiger of Sweden och Dior, 1900-talets senare hälft.

327971. PORTMONNÄ samt PLÅNBOK, skinn/läder, Tiger of Sweden och Dior, 1900-talets senare hälft.

Portmonnä från Tiger of Sweden, klädd i svart skinn.
Plånbok från Christian Dior, klädd i brunt och svart skinn och läder.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 910