HERRHATTAR 5 st, KÄPPAR 11 st samt VÄSKA, 1800/1900-tal.

327966. HERRHATTAR 5 st, KÄPPAR 11 st samt VÄSKA, 1800/1900-tal.

Käppar, längsta längd ca 97 cm.
5 hattar varav 2 st höga hattar märkta London, storlek ca 53-57.
Väska, längd ca 27 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska, längd ca 27 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 133